Рішення виконавчого комітету Одеської міської ради №157 від 14.04.2011

Про встановлення для населення та інших споживачів тарифів на теплову енергію та послуги опалення й гарячого водопостачання, які надаються ТОВ «Управдом»


Відповідно до пп. 2 п. «а» ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 7, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст. 20 Закону України «Про теплопостачання», постанови Кабінету Міністрів України від 10.07.2006 року № 955 «Про затвердження Порядку формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води», рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 20.01.2004 року № 51 «Про затвердження «Порядку розрахунку тарифів на послуги теплопостачання, а також визначення та розподілу дотації на компенсацію різниці між необхідними та встановленими рівнями тарифів», у зв’язку із підвищенням ціни на природний газ для виробництва теплової енергії та куповану електричну енергію для виробництва теплової енергії, підвищенням мінімальної заробітної плати, з метою встановлення рівня тарифу, що відповідає економічно-обґрунтованій вартості послуг теплопостачання, виконавчий комітет Одеської міської ради

В И Р І Ш И В:

1.
 Встановити для населення та інших споживачів тарифи на теплову енергію та послуги опалення й гарячого водопостачання, які надаються ТОВ «Управдом», та затвердити структуру витрат на теплову енергію (додатки 1-6).

2. Вважати такими, що втратили чинність пункти 6, 7, 8 додатка до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 11.02.2009 року № 174 «Про погодження тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання для підприємств різних форм власності м. Одеси».


3. Департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради (Ткач І.І.) оприлюднити це рішення в засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Рублю М.В.

 

 


Міський голова                                                 О. Костусєв

Керуюча справами                                           Т. Герасименко